Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Devam etme niyetinde olsanız da bazen şartlar elvermeyebilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda elinizden daha fazlasının gelip gelmediğine emin olmalısınız. Hayatın zorlandığınız yerde size sunacağı fırsatlar, kolaylıklardan daha iyi olabilir.
Boğa
Birinci plana koymadığınız her şeyin sizin için ne derece önemli olduğunu düşünmelisiniz. Hayatın ertelenemez olduğunu ne kadar çabuk fark ederseniz ilerlemeniz o kadar hızlı olacaktır. Korkularınızı kenara, şüphelerinizi arkanıza atın ve önünüzdeki iyi günlere odaklanın.
İkizler
Yengeç
Geç kaldığınızı hissettiren durumlar hem katıldığınız toplumlarda hem de işinizde etkisini gösterebilir. Bu etkiyi tersine çevirmek için bulunduğunuz yerden ve andan başlayarak hareket etmelisiniz. İmkansızı mümkün kılacak işler sizin fikirlerinizin bir ürünü olabilir.
Aslan
Sosyal alanlarda konuşmak, topluluklara hitap etmek sizin için bazen zorlayıcı olabilir. Özgüvenli olsanız dahi fikirlerinizi doğru bir şekilde aktaramamak endişesi taşıyabilirsiniz. Bugün katılacağınız sosyal ve fiziksel ortamlarda bu endişenin yersiz olduğunu anlayacağınız etkinlikler düzenleyebilirsiniz.
Başak
Adım atmaktan, içine dahil olmaktan korktuğunuz işleri öncelikli bir ihtiyaç haline getirmelisiniz. Araç kullanımı, sosyal medya üzerinden ek gelir elde etmek gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Pes etmeyen biri olmanın verdiği gücü hissetmek sizi ayağa kaldıracaktır.
Terazi
Konuşmaya çekindiğiniz konular içinize kapanık, ilişkilerde sessiz kalmayı tercih eden birine dönüşmenize neden olabilir. Duygularınızı paylaşmaktan, kelimelerinize dikkat etmenizi gerektiren yerlerde ne hissettiğinizi anlamanız zorlaşır. Bugün sizin zorlaşan noktaları bulup ona göre kararlar vermeniz gerekebilir.
Akrep
Sağlık sorunlarınızı çözmek için verdiğiniz emeğin devamını getirmelisiniz. İhtiyaçlarınızı konuşmaktan çekinmeyin. Odak noktanızı kendinize çevirdiğiniz alışkanlıklar edinmenin bencillik olmadığını bilmelisiniz.
Yay
İlişkiler konusundaki fikirlerinizin aykırı, kabul görmez olduğunu düşünmek sizi rahatsız edebilir. Bu da sizi insanlardan uzaklaştırabilir. Dinlemeyi seven insanlardan oluşmayan bir çevreye sahip olma ihtimalini düşünebilirsiniz.
Oğlak
İçinizde tuttuklarınızı aile meclisinde paylaşmanız gerekebilir. Saklı tutmak üstünü kapatmak yerine sorun varsa çözüm üretmeyi, iyi bir konu varsa bunun gereğini yapmayı tercih etmelisiniz. Ne istediğinizi biliyorsanız ailenizden de bu yönde destek alabilirsiniz.
Kova
Sosyal olmayı tercih ettiğiniz kadar asıl düşüncelerinizi ifade etmeyi de tercih etmelisiniz. Daha önce yanılmış ya da devamını getirememiş olduğunuz durumları öylece bırakmak yerine bu devamlılığı nasıl sağlayacağınızı düşünmelisiniz. Kendinizi geliştirmeniz gereken alanların farkında olun ve bunun eğitimlerini araştırmaya başlayın.
Balık
İstediğiniz hayat koşullarını sağlamak için imkanınızın olmadığı zamanları düşünebilirsiniz. Artık bunların geride kaldığını size hissettirecek durumlar doğabilir. Hayatın her zaman aynı akışta devam etmediğini unutmayın, gidişatlar değişebilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.