Özlem Ural
Özlem Ural
İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Özlem Ural'ın gafları

AYIDAN POST,GAZETECİDEN DOST OLMAZ mış!

İYİ Parti Aday adAYIndan skandal sözler tartışmalara yol açtı. Bir gazetecinin sorduğu ''Henüz ADAY ADAYISINIZ,fakat tuttuğunuz ofisin duvarlarına astırdığınız BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYI yazıyor buna ne diyorsunuz diye sorunca, soruya ilginç cevap verdi.

Geçmişte bir siyasetçiden duyduğu ve o zaman tepki gösterdiğini ifade eden Ural ,Aslında o siyasetçinin doğru söylediğini ima ederek''AYIDAN POST,GAZETECİDEN DOST OLMAZ lafını onaylamış oldu.Kullandığı kelimeler yüzünden bazı basın kuruluşları aday adayının kelimelerine tepki göstererek ''Özlem hanımın sanırsak psikolojisi bu günlerde bozulmuş,seçim stresidir normal,ancak Kamuoyunu bilgilendirmek gibi bir görevi olan bizlere bu tür ithamları kendisine yakıştıramadık''şeklinde ifade kullandılar..

Daha seçilmeden aba altından sopa gösterdi

İYİ Parti aday adayı Özlem Sönmez Ural, henüz adaylığı bile kesinleşmemişken iktidara geldikleri zaman bir çok meslek grubuna ahlak ve etik kurallarını işleteceklerini söyledi. Basın toplantısında, "bunu yapmayan arkadaşlarla da ayrı görüşürüz" diyen Ural, aba altından sopa gösterdi.

Ural'ın bu açıklaması bazı çevreler tarafından tepkiyle karşılandı.

Tarık Sürmelioğlu kaleminden

https://politikam.com/.../ozlem-ural-boyle-dedi-ayidan...

İster sev ister sevme, hiçbir gazeteciye böyle karşılık verilmez. Sorduğu soru can sıkıcı olabilir, "cevap vermek istemiyorum" der geçersin... "Ayıdan post gazeteciden dost olmaz" ne demek?

Aday adaylığı açıklamasındaki iki çuval politik cümle, tek sözle heba oldu gitti. Ağızdan çıkanı kulaklar duyacak. Bundan da önemlisi siyasetçi tahammüllü olmak zorunda, siyaset tahammül sanatıdır aynı zamanda.

Bir anlık öfke, uzun soluklu bir siyasi yolculuğu başlamadan bitirebilir.

Özlem Ural'a selam ederim...

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural ın ziyaretçileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz ,Baski Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Yurdakul ,Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mesut Eray, Balıkesir 'in kıymetli iş insanı Metin Bayram ve beraberindeki heyet fabrikasına ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyaret çiler ile sektör, firma ve Savunma Sanayisi , Memleket meselesi olan zamlar, Çiftçinin durumu,asgari ücret, Emeklilerin durumu Hayat pahalılığı,Hukuk sistemi , Büyükşehir Belediyesi'nin şiire olan yatkınlığı hakkında geniş kapsamlı görüştüler.. 9 top bilardo oynadılar, Skoru Bilmemekle beraber kazananın İYİ lerin olması temennimiz...

2.Burahiye kongresinde Konuşmacıyı Konuşturmuyor!

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural Salonu Terk Etti!

Burhaniye kongresinden Kalan Notlar!

2 Dönem Belediye Başkanlığı yapmış,İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yarma'ya Tahammül edemedi, salonu terk etti.

Her platformda demokrasi vurgusu Yapan il başkanı çıkmayacak diye kesin ve kati konuştu....

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.