Vali Ustaoğlu Vatandaşları ve Muhtarları Dinledi

GÜNDEM 12.09.2023 - 18:15, Güncelleme: 12.09.2023 - 18:15 2057 kez okundu.
 

Vali Ustaoğlu Vatandaşları ve Muhtarları Dinledi

Vali İsmail Ustaoğlu ihtiyaçların ve sorunların çözülmesine hız kazandırmak amacıyla taleplerini doğrudan dile getirebilmeleri için ziyarete gelen vatandaşları ve mahalle muhtarlarını kabul etti, sorunlarını dinledi.

Vali İsmail Ustaoğlu ihtiyaçların ve sorunların çözülmesine hız kazandırmak amacıyla taleplerini doğrudan dile getirebilmeleri için ziyarete gelen vatandaşları ve mahalle muhtarlarını kabul etti, sorunlarını dinledi.  Vali Ustaoğlu, vatandaşları ve muhtarları dinleyerek şeffaflık ve hesap verebilirliği arttırdı Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, vatandaşların ve mahalle muhtarlarının sorunlarını dinlemek için yaptığı ziyaretler, hem şeffaflık hem de hesap verebilirlik açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Ustaoğlu, “Kapım Her Zaman Açık” Vali Ustaoğlu, Balıkesir'deki görevinin hayırlı olmasını temenni eden vatandaşlara nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette vatandaşlar tarafından iletilen talepler için ilgili kurumlara gerekli talimatı verdi. İlin Valisi olarak vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi. Vali Ustaoğlu, mahallelerdeki ihtiyaçların ve sorunların ilk ağızdan iletilmesi için gerçekleştirilen "Muhtar Buluşmaları" uygulaması kapsamında da muhtarların taleplerini dinledi. Muhtarların, devletin mahallelerdeki eli ayağı olduğunu belirten Vali Ustaoğlu, "Kapımız; sosyal sorumluluk gerektiren konuları bizlere iletmeniz için her zaman açık olacaktır." dedi. Vali Ustaoğlu'nun, vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinlemek için yaptığı ziyaretler, kamuoyunun, kamu görevlilerinin hesap verebilirliği konusundaki hassasiyetini bir kez daha gösterdi. Vali Ustaoğlu'nun bu ziyaretleri, vatandaşların ve muhtarların sorunlarının daha hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesine katkı sağlayacaktır. Valilik Kocaseyit Toplantı Salonunda düzenlenen ziyaretlerin ilkinde vatandaşlarla görüşen Vali Ustaoğlu, Balıkesir’deki görevinin hayırlı olmasını temenni eden vatandaşlara nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette vatandaşlar tarafından iletilen talepler için ilgili kurumlara gerekli  talimat verdi. İlin Valisi olarak vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.  Ustaoğlu, “Muhtarlarımız; Devletin Gözü, Kulağıdır” Programına mahalle muhtarlarını kabulle devam eden Ustaoğlu her salı düzenlenen ‘Muhtar Buluşmaları’ uygulaması kapsamında talepleri dinledi.    Mahallelerdeki ihtiyaçların ve sorunların ilk ağızdan iletilmesi için gerçekleştirilen bu buluşmaların önemine dikkat çeken Vali Ustaoğlu, “Muhtarlarımız kader birliği yaptığımız, birlikte çalıştığımız, devletin mahallelerimizdeki eli ayağıdır. Özellikle pandemi döneminde çok başarılı işleri birlikte yerine getirdik. Devlet, ihtiyacı olanlara sizlerin vesilesi ile ulaşıyor, bu noktadan bakıldığından çok kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Kapımız; sosyal sorumluluk gerektiren konuları bizlere iletmeniz için her zaman açık olacaktır.” dedi.
Vali İsmail Ustaoğlu ihtiyaçların ve sorunların çözülmesine hız kazandırmak amacıyla taleplerini doğrudan dile getirebilmeleri için ziyarete gelen vatandaşları ve mahalle muhtarlarını kabul etti, sorunlarını dinledi.

Vali İsmail Ustaoğlu ihtiyaçların ve sorunların çözülmesine hız kazandırmak amacıyla taleplerini doğrudan dile getirebilmeleri için ziyarete gelen vatandaşları ve mahalle muhtarlarını kabul etti, sorunlarını dinledi. 

Vali Ustaoğlu, vatandaşları ve muhtarları dinleyerek şeffaflık ve hesap verebilirliği arttırdı

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, vatandaşların ve mahalle muhtarlarının sorunlarını dinlemek için yaptığı ziyaretler, hem şeffaflık hem de hesap verebilirlik açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Ustaoğlu, “Kapım Her Zaman Açık”

Vali Ustaoğlu, Balıkesir'deki görevinin hayırlı olmasını temenni eden vatandaşlara nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette vatandaşlar tarafından iletilen talepler için ilgili kurumlara gerekli talimatı verdi. İlin Valisi olarak vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.

Vali Ustaoğlu, mahallelerdeki ihtiyaçların ve sorunların ilk ağızdan iletilmesi için gerçekleştirilen " Muhtar Buluşmaları" uygulaması kapsamında da muhtarların taleplerini dinledi. Muhtarların, devletin mahallelerdeki eli ayağı olduğunu belirten Vali Ustaoğlu, "Kapımız; sosyal sorumluluk gerektiren konuları bizlere iletmeniz için her zaman açık olacaktır." dedi.

Vali Ustaoğlu'nun, vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinlemek için yaptığı ziyaretler, kamuoyunun, kamu görevlilerinin hesap verebilirliği konusundaki hassasiyetini bir kez daha gösterdi. Vali Ustaoğlu'nun bu ziyaretleri, vatandaşların ve muhtarların sorunlarının daha hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesine katkı sağlayacaktır.

Valilik Kocaseyit Toplantı Salonunda düzenlenen ziyaretlerin ilkinde vatandaşlarla görüşen Vali Ustaoğlu, Balıkesir’deki görevinin hayırlı olmasını temenni eden vatandaşlara nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette vatandaşlar tarafından iletilen talepler için ilgili kurumlara gerekli  talimat verdi. İlin Valisi olarak vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi. 

Ustaoğlu, “Muhtarlarımız; Devletin Gözü, Kulağıdır”

Programına mahalle muhtarlarını kabulle devam eden Ustaoğlu her salı düzenlenen ‘ Muhtar Buluşmaları’ uygulaması kapsamında talepleri dinledi. 
 
Mahallelerdeki ihtiyaçların ve sorunların ilk ağızdan iletilmesi için gerçekleştirilen bu buluşmaların önemine dikkat çeken Vali Ustaoğlu, “Muhtarlarımız kader birliği yaptığımız, birlikte çalıştığımız, devletin mahallelerimizdeki eli ayağıdır. Özellikle pandemi döneminde çok başarılı işleri birlikte yerine getirdik. Devlet, ihtiyacı olanlara sizlerin vesilesi ile ulaşıyor, bu noktadan bakıldığından çok kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Kapımız; sosyal sorumluluk gerektiren konuları bizlere iletmeniz için her zaman açık olacaktır.” dedi.

Balıkesir HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve balikesirtv.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.